Lagoon 40, HEROINA Od 43 793 Kč / týden

Lagoon 40, HEROINA

Technické parametry

Typ Katamarán Kapacita 12 osob Rok výroby 2020 Délka 11.74 m Šířka 6.76 m Počet kajut 6 kajut Počet sprch 4 sprchy Počet toalet 4 toalety

Vybavení

AIS (identifikační systém) Autopilot Electrický naviják (winches) Elektrické toalety Gumový člun Kávovar Lednička Lednička - přídavná Měnič 230V/12V Navigace v kokpitu Odpadní nádrž Počítadlo délky kotevního řetězu Polstrování v kokpitu Přívěsný motor Rádio (USB/BT) Reproduktory v kokpitu Topení Ventilátory Výbava na šnorchlování Výrobník sladké vody Zásuvky USB + 230V

Doplňkové služby

Kávovar Nespresso (bez kapslí)
1 264 Kč / týden
Síť na zábradlí s instalací
2 527 Kč / rezervace
Charter pack (end cleaning, bed linen, towels, starter kit,outboard fuel 5l, 2 bottles of gas, transit log)
7 328 Kč / rezervace
Wi-Fi 75GB ( 4G LTE router)
758 Kč / rezervace
Extra ložní povlečení na druhý týden
1 264 Kč / rezervace
SUP (Stand-up paddleboard)
3 032 Kč / týden
Výrobník ledu
1 264 Kč / týden
Hosteska
3 538 Kč / den
Vlastní zvířata na palubě
1 264 Kč / rezervace
Gennaker
3 538 Kč / týden
Dřivější předání lodě
5 559 Kč / rezervace
Plážové ručníky (2ks)
126 Kč / rezervace
Kapitán
4 296 Kč / den
Kuchař
4 043 Kč / den
Safety charter pack (no security deposit to pay, does not cover damages to the DINGHY & OUTBOARD ENGINE) includes WiFi 75GB!
13 140 Kč / rezervace
Turistická taxa
35 Kč / den
Doplňkové služby lze objednat během objednávky

Popis

Heroina má nezaměnitelnou siluetu, kterou poznáte už z dálky. Design zůstává věren základním rysům firemního stylu a přesto je nový a jedinečný: přímé jednoduché linie trupu dávají vyniknout velkým oknům salonu s panoramatickým výhledem. 

Exteriér: mimořádný prostor a komfort

 • Komfortní kokpit je otevřený k zádi lodě a moři a najdeme v něm velký jídelní stůl, ke kterému se vejde až 12 osob, odpočinkovou zónu s lehátkem a úplně vzadu "na zrcadle" prostornou lavici k sezení po celé šíři kokpitu.
 • Ergonomické stanoviště kormidelníka je přístupné z kokpitu i z paluby, což usnadňuje jeho neustálý kontakt s posádkou.
 • V zadní části plováků jsou umístěny záďové plošiny, ze kterých je pohodlný přístup do vody i přímé vystupování z lodi na molo nebo na člun.
 • Přední kokpit s polstrovanými lehátky nabízí další životní prostor pro posádku.

Interiér: prosvětlená elegance

 • Heroina má 4 kajuty, každá pro dvě osoby a 2 malé skiperské kajuty, každá pro jednu osobu. V salonu se nachází sedačka se stolem, kde lze vytvořit 2 lůžka.
 • Uspořádání zadních kajut nabízí manželskou postel přístupnou ze dvou stran a  množství odkládacích a skladovacích prostor. Postele mají lamelové rošty pro příjemné spaní.
 • Každá kajuta má koupelnu s WC s elektrickým splachováním a sprchou. V každé kajutě je topení s vlastním nastavením teploty, možnost nabíjení
  telefonu, tabletu přes zásuvku a nebo USB.
 • Plně vybavená kuchyně, dvě ledničky, plynový sporák, plynová trouba, topinkovač. Jako nadstandardní výbavu lze považovat kávovar Nespresso.
 • Heroina je vybavena odsolovacím zařízením a díky tomuto zařízení je soběstačná ve výrobě vody. Dojde li v 600 litrových nádržích voda, vyrobíme si svoji.
 • K dispozici je taktéž venkovní sprcha s teplou vodou.
Velkou pozornost věnovali konstruktéři rozložení hmot a umožnění snadného pohybu a plynulého toku světla uvnitř katamaranu. Výsledkem je mimořádně příjemný prostor pro život na lodi.Nová generace plachtoví: výkon a jednoduchost

Tvar trupů z dílny věhlasného studia VPLP spolu se zvětšenou plochou plachet ve výsledku znamená lepší poměr plochy plachet k výtlaku lodi. Koncepce stěžně posunutého na základě bohatých zkušeností studia VPLP z konstrukce závodních lodí vzad, tedy do těžiště lodi, přináší několik výhod:

 • Velká samopřehazovací kosatka usnadňuje obraty i manévrování.
 • Větší plocha na přídi, která vznikla posunutím stěžně vzad, nabízí možnost využít větší výběr plachet pro plavbu na zadoboční vítr a tak dosáhnout skvělých plavebních výkonů.
 • Kratší ráhno usnadňuje obraty a práci s hlavní plachtou vůbec.
 • Vysoká hlavní plachta obdélníkového tvaru lépe využívá proudění vzduchu v horní části plachty a přispívá tak k optimalizaci plavebních výkonů.
 • Lepší vyvážení katamaranu díky umístění těžiště plachtoví v těžišti lodě snižuje náchylnost katamaranu k podélnému houpání. 

  Specifikace katamaranu Lagoon 40

  Návrh katamaranu Van Peteghem-Lauriot Prévost
  Návrh interiéru Nauta Design
  Celková délka 11,74 m
  Celková šířka 6,76 m
  Ponor 1,35 m
  Světlá výška stěžně 18,42 m’
  Výtlak prázdné lodi (EEC) 11 t
  Motory 2 x 45 HP YANMAR 
  Objem nádrží na naftu 2 x 200 l
  Celková plocha plachet pro plavbu na předoboční vítr 81,3 m2
  Plocha obdélníkové hlavní plachty 47,5 m2
  Samopřehazovací kosatka 33,8 m2
  Objem nádrží na pitnou vodu 600 l
  Počet lůžek 12
  Certifikace CE (kategorie : počet osob) A :10 ; B :12 ; C : 16 ; D : 20

ACI Marina Dubrovnik, Komolac